eSpor Hakkında

Kuruluş

eSpor şirket olarak 2005 yılında Bilkent Üniversitesi Teknoloji geliştirme bölgesi Cyberpark ta kuruldu. 12 yıl burada kaldıktan sonra kendi ofisine geçti ve çalışmalarını burada devam ettirmektedir.

İlk Ürünler

e-Asistan ve e-Analiz ilk ürünlerden olup halen kullanılmaktadır. Daha sonra Futbol Altyapılar için yönetim sistemi geliştirilmiştir.

e-Asistan

Drill (antrenman planı) hazırlamak üzere tasarlanan yazılım ilk ürün olarak 2005 yılında çıkmış ve çok popüler olmuştur. Teknik adamlar toplantılarında taktik planlarını tahtaya çizerek değil, easistan üzerinden daha görsel bir şekilde anlatımlarına renk katmışlardır.
Futbola başlayan yazılım daha sonra basketbol ve voleybol branşlarında da üretilmiştir.

e-Analiz

Yine 2005 yılında teknik adamların hizmetine sunulmuş ve halen kullanılmakta olan müsabaka analiz yazılımıdır. Ülkemizde oldukça popülerdir.
Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, buz hokeyi, lacrosse ve çim hokeyi gibi bir çok branşta üretilmiştir.
2005 yılında üretimiş e-Analiz ilklerdendir. Bir çok üniversitede analiz dersinde uygulamalı olarak kullanılmaktadır.

Altyapı Yönetim Sistemi

İlk olarak Gençlerbirliği Spor Kulübü için üretilmiştir. web tabanlı ve tüm altyapıyı yöneteceke şekilde dizayn edilmiştir. Günlük antrenman planlarında müsabaka analizine kadar bir çok detayı içermektedir.

CoachFaces Sistemi

Lokal yazılımların artık yavaş yavaş geçerliliğini yitirdiği günümüzde yukarıdaki bahsi geçen tüm yazılımları içeren komple bir çözümdür.
İçerisinde drill tasarımı (e-asistan), müsabaka analizi (e-Analiz) ve altyapı yönetim sistemini barındıran eşsiz bir çözümdür.
www.coachfaces.com

arrow