English

logo

Ürünler > eAssistLive

EASSISTLIVE

ÖZET

eAssistLive profesyonel kulüplerden amatör takımlara kadar çok geniş bir yelpazede kullanılan ve herkesin alabileceği fiyatı ile dikkat çeken komple bir çözümdür.

Bir çok Üniversitemiz müsabaka analizi dersini eAssistLive ile uygulamalı hale getirmiştir. Üstelik bunu üniversiteye herhangi bir ek maliyet getirmeden yapmaktadırlar.

eAssistLive iki ana bölüm ve birde yardımcı bölümden oluşmaktadır.

1 eAssist Bölümü : Antrenörlerin günlük planlarını tutabileceği antrenman planlarını ve çizimlerini yapabileceği ve daha bir çok özelliği ile tam bir asistandır.

2 eAnalyze Bölümü : Müsabaka analiz bölümüdür. Klip analiz modülü ile önemli pozisyonlar çok hızlı çıkartılıp toplantı görüntü kümeleri oluşturulabilir. İstenirse bu görüntü kümeleri ayrı bir video klip olarak kaydedilebilir. Canlı analiz bölümü ilede müsabaka esnasında analiz yapıp devre arasında klipleri izlemek çok kolaydır.

3 Yardımcı Bölüm : DVD videolarını tek bir mpg dosyaya dönüştürme, Video oynatıcı, Ekranı video olarak kaydetme gibi yardımcı yazılımları içerir.

Adım Adım KURULUM

Adım Adım ANALİZ Öğreniyorum

Adım ADIM EASSISTLIVE

 • 1.

  YENİ ÜYE OLUŞTUR

  Önemli : Formu doldururken kullanıcı adı en az 5 karakter parola en az 6 karakter olmalı ve boşluk yada türkçe karakterler içermemelidir.

  Önemli : Yazdığınız eposta adresine eSpor tarafından doğrulama epostası gönderileceği için buraya mutlaka kullandığınız bir eposta adresi yazmanız gerekmektedir.

  Önemli : Size gönderilecek olan onay epostası bazı serverlarda Gereksiz (Junk) kutusuna düşebilmektedir. Epostalarınızı kontrol ederken lütfen Gereksiz (Junk) kutusuna da bakmayı unutmayınız.

  Yeni üye oluştur

  Yukarıdaki linke tıklayarak açılan penceredeki formu doldurunuz.

 • 2.

  ÜCRETLENDİRME

  eAssistLive kullanıcı adı ve parola (üyelikli sistem) ile çalışır. Yeni bir kullanıcı adı oluşturulduğunda ilk 1 haftalık kullanım ücretsizdir.

  Ücretsiz kullanım bittikten sonra kullanıcılar ihtiyaçlarına göre 1 ay - 12 ay aralığında istedikleri kadar ay bazında süre uzatımı alarak üyeliklerini devam ettirebilirler.

  1 ay kullanım ücreti 9 USD karşılığı Türk Lirasıdır.

  Kullanıcılar süre uzatımı aldıktan sonra ara verebilir, daha sonra tekrar süre alarak üyeliklerine kaldığı yerden devam edebilirler.

 • 3.

  KURULUM

  eAssistLive Kur

  Yardımcı Programı Kur

  Yukarıdaki liklerden her ikisinide bilgisayarınıza indirerek kurunuz.

  eAssistLive windows tüm versionları ile uyumludur.

  eAssistLive' ı kurarken yada çalıştırırken windows 8 kullanıcıları mavi bant şeklinde bir uyarı alırlarsa "Ek Bilgi" ye tıklayıp "Yinede Çalıştır" a tıklayabilirler.

 • 4.