English

logo

Sınırsız Kullan

Usb anahtar alarak sınırsız kullanımı tercİh edebİlİrsİnİz.

Bu yöntemde lisanlama verilen Usb güvenlik kilidi ile sağlanır.

Satın almış olduğunuz ürünü istediğiniz kadar bilgisayara kurabilirsiniz. Ancak USB kilit hangi bilgisayara takılı ise o bilgisayarda kurulu olan program çalışacaktır. Diğer bilgisayardaki kurulu olan programlar usb kilidi takıncaya kadar çalışmayacaktır.

USB kilidin kırılması veya bozulması durumunda kırılmış yada bozulmuş USB kilidin firmamıza gönderilmesi durumunda USB kilidin maliyeti ödenerek yeni bir USB kilit talep edilebilir.

USB kilidin kaybedilmesi, çalınması gibi durumlarda ise kesinlikle yeni usb gönderilmez. Bu durumda yeni USB kilit talebi için program bedelinin tekrar ödenmesi gerekmektedir.

Espor Ürünlerini satın alan kullanıcılar bu lisans sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

Sınırlı Kullanıcı

Kullanıcı adı parolası alarak aylık kullanımı tercİh edebİlİrsİnİz.

Bu yöntemde kullanıcılar kendileri için seçtikleri yazılıma has bir kullanıcı adı ve parola oluştururlar. Daha sonra 1 aydan 12 aya kadar kaç ay istiyolarsa aylık bedeli ödeyerek üyeliklerinin kullanım sürelerini uzatırlar.

İlk kurulumda eSpor 7 güne kadar ücretsiz kullanım hakkı vererek kullanıcıların yazılımı denemesini saylayabilir. Ancak 7 günden sonra kullanıcılar süre uzatımı için istedikleri kadar ay bazında alım yapmak zorundadırlar.

Bu sayede pahalı olan analiz çözümlerine artık amatör kümede görev yapan teknik adamlardan, BESYO öğrencilerine kadar çok geniş bir yelpaze çözüm üretildi.

Özellikle bazı BESYO lar analiz dersini üyelikli sistem üzerinden anlatmaya başladılar ve teorik olarak kalan bu dersi pratiğe dökmüş oldular. Üstelik Üniversiteye hiç bir maliyet getirmeden.

eSpor Analiz dersi açan tüm BESYO lara elinden gelen desteği vermektedir.

eSpor KİMDİR?

eSpor'un çalışma alanı

eSpor kuruluş amacı ve üretttiği çözümler ile tamamen spor sektörünü hedef almıştır. 2005 yılında en seçkin teknoloji merkezlerinden biri olan Bilkent Üniversitesi Cyberpark' ta kuruluşundan itibaren yerini almıştır.

eAnaliz ile Müsabaka Analizi yazılımlarında Ülkemizde lider kuruluştur.

eAsistan, teknik adamların antrenman ve günlük planlamalarını kolayca yapabilecekleri ve görsel materyallerle toplantı kalitesini artırabilecekleri bir üründür.

Alt Yapı Yönetim Sistemi ile profesyonel kulüplerin tüm altyapı organizasyonları ve antrenman takibi internet ortamında taşınmıştır. Gençlerbirliği Spor Kulübü altyapıyı tamamen eSpor çözümleri ile kontrol etmektedir.

eAssitLive ile analiz sistemleri artık pahalı çözüm olmaktan çıkmış amatör kulüplerimizden profesyonel kulüplere kadar çok geniş bir yelpazede çözüm olmaya başlamıştır.