English

logo

ÜNİVERSİTELERİMİZ VE UYGULAMALARI

ÜNİVERSİTELERİMİZ İÇİN YEPYENİ BİR UYGULAMA.

Bilgisayar laboratuvarındaki tüm bilgisayarlara kurabileceğiniz eAssistLive yada profesyonel sürümlerin üyelikli sistemleri ile artık öğrencilere özel ödevler verebilir ve yapılanları kontrol edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir maliyet gerektirmeden. Yapmanız gereken sadece tüm bilgisayarlara eAssistLive ı yada profesyonel sürümlerin üyelikli sistemlerini kurmak. Öğrenciler kendi abonelikleri ile makine bağımsız çalışabilecek, hem analiz hemde asistan konusunda uzman olarak yetişebileceklerdir.

"Lisans" bölümünden "Üyelik Sistemi" ni inceleyebilirsiniz.

ÜNİVERSİTELERİMİZ

GEDİK Ünİversİtesİ

Gedik Üniversitesi Beden Eğitimi Fakültesi analiz laboratuvarı kurdu. Akademisyenler için 05.02.2015 tarihinde özel bir eğitim düzenlendi. Yeni dönemde hem alınan yazılımlar ile hemde üyelikli sistemler ile öğrencilerin analiz dersini uygulamalı olarak takip etmeleri sağlanacağı belirtildi.

Ankara Ünİversİtesİ

Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Yüksek Okulu yeni yerleşkesi olan Gölbaşı kampüsünde analiz laboratuvarı kurdu. Yüksek lisans ve lisans öğrencileri için donatılan analiz laboratuvarında üst düzey çalışmalara en kısa sürede geçileceği bildirildi.

Karadeniz Teknİk Ünİversİtesİ

Sn Olcay MÜLAZIMOĞLU hocamızın önderliğinde kurulan analiz laboratuvarında lisans ve yüksek lisans öğrencileri analizin inceliklerini öğrenerek tam donanımlı olarak mezun olmaları için çalışmalarını sürdürecekler.

Hacettepe Ünİversİtesİ

Hacettepe Üniversitesi Mecburi ve Seçmeli Analiz Dersi Açtı.

7 branşta eAnaliz programı alan Hacettepe Üniversitesi 6 bilgisayarlık laboratuvarı ile analiz derslerini tamamen uygulamalı yapıyor. Öğrencilere Dünya Kupası maçları verilerek analiz yapmaları ve sonunda yorumları ile birlikte sunmaları isteniyor.

Tetova Ünİversİtesİ - Makedonya

Türkiye' deki bir çok üniversiteden sonra Makedonya Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu' nunda tercihi eAnalyze oldu. Yüksek lisans araştırmaları ve analiz derslerinde kullanılmak üzere laboratuvar kuruldu ve hizmete açıldı.

Abant İzzet Baysal Ünİversİtesİ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Toplu eAnalyze Eğitimi Gerçekleştirildi.

27-28 / 03 / 2010 tarihlerinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu' nda 47 öğrenci eğitime katıldı ve eğitim sonunda sertifikalarını aldılar.

Eğitimin gerçekleşmesinde büyük emeği geçen Doç.Dr. Önder ŞEMŞEK' e teşekkür ediyoruz.

Karadeniz Teknik Ünİversİtesİ

Karadeniz Teknik Üniversitesi yaptıkları proje çerçevesinde Futbol ve Voleybol branşlarında e-analiz kullanmaya başladılar.

Kırıkkale Ünİversİtesİ

Kırıkkale Üniversitesi de bir proje çerçevesinde Hentbol ve Futbol için e-analiz kullanıyor.

Niğde Ünİversİtesİ

Niğde Üniversitesi Futbol branşında analiz dersini ygulamalı yapıyor.

ÜNİVERSİTELERİMİZ

HİTİT ÜNİVERSİTESİ

Sn Fatih hocamızın önderliğinde 4 branşta analiz laboratuvarı kuruldu. Öğrencilerin kulüplerde iş bulmalarının anahtarı olan analiz eğitimleri başlatıldı.

Ayrıca bölgede bulunan antrenörlere de bu konuda sertifikalı eğitimler açılacağı kaydedildi.

Kologji ÜNİVERSİTESİ - Pİrİştİne

7 branşta eAnaliz programı alan üniversite artık analiz derslerini uygulamalı gerçekleştirecek.

Kanto Gakuen ÜNİVERSİTESİ - Japonya

Futbol analiz yazılımını alan "Kanto Gakuen University" üniversitesi hem yüksek lisans araştırmalarında hemde öğrencilerinin analiz eğitimde eAnalizi tercih etti.

Abant İzzet Baysal ÜNİVERSİTESİ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Toplu eAnalyze Eğitiminin İkincisi Gerçekleştirildi.

15-16 / 04 / 2011 tarihlerinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu' nda 65 öğrenci eğitime katıldı ve eğitim sonunda sertifikalarını aldılar.

Eğitimin gerçekleşmesinde büyük emeği geçen Doç.Dr. Önder ŞEMŞEK' e teşekkür ediyoruz.

Hacettepe ÜNİVERSİTESİ

Hacettepe Üniversitesi 8 branşta e-analiz ile bilgisayar laboratuvarlarını analiz eğitim alanına dönüştürdü. 2010-2011 Eğitim sezonu için bilgisayar laboratuvarını büyütme kararı aldı.

2. sınıflarda mecburi, 4. sınıflarda seçmeli ders açıldı.

Gaziosmanpaşa ÜNİVERSİTESİ

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Futbol, Basketbol ve Voleybol branşlarında e-analiz kullanıyor. Öğrencilere analiz proje ödevleri veriliyor.

Aksaray ÜNİVERSİTESİ

Aksaray Üniversitesi 20 adet bilgisayarla donattığı laboratuvarı Futbol, Basketbol ve Hentbol branşlarında analiz dersi içinde kullanmaya başladı.

Dicle ÜNİVERSİTESİ

Dicle Üniversitesi Bayan voleybol takımları için e-analiz kullanıyor.

Uludağ ÜNİVERSİTESİ

Uludağ Üniversitesi Basketbol Branşında e-analiz ile başarılı uygulamalar yapıyor.

ÜNİVERSİTELERİMİZ

Trakya ÜNİVERSİTESİ

Sn İlhan TOKSÖZ hocamızın önderliğinde 5 branşta analiz laboratuvarı kuruldu. Akademisyen arkadaşların eğitimi tamamlandı ve tüm öğrencilerin analiz uzmanı olarak yetişebilmeleri için gerekli ortam üniversite tarafından sağlandı.

Tetova ÜNİVERSİTESİ - Makedonya

Tetova Üniversitesinde Tempus Projesi Kapsamında eAnaliz Sunumu Gerçekleşti

9 Eylül ÜNİVERSİTESİ

Yapılacak araştırmalar için futbol müsabakalarının analizinde eAnaliz Futbol Sesli Sistemi tercih eden 9 Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ekibine ürünleri teslim edildi ve eğitimleri tamamlandı.

Kastamonu ÜNİVERSİTESİ

2-4 / 12 / 2010 tarihlerinde Kastamonu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu' nda 39 öğrenci eğitime katıldı ve eğitim sonunda sertifikalarını aldılar.

Anadolu ÜNİVERSİTESİ

Anadolu Üniversitesi Basketbol, Voleybol ve Hentbol branşlarındaki üniversite takımları için e-analiz kullanıyor.

Kastamonu ÜNİVERSİTESİ

Kastamonu Üniversitesi Futbol ve Hentbol branşlarında e-analiz kullanıyor. Futbol analiz seçmeli dersi artık uygulamalı yapılıyor.

Muğla ÜNİVERSİTESİ

Muğla Üniversitesi Futbol branşında analiz dersini uygulamalı hale getirdi.

Marmara ÜNİVERSİTESİ

Marmara Üniversitesi Bir proje çerçevesinde Futbol, Hentbol branşlarında e-analiz i tedarik etti.

İzzet Baysal Ünİversİtesİ

İzzet Baysal Üniversitesi Futbol branşında e-analiz ile artık uygulamalı analiz dersi işliyor. Ayrıca Tenis branşında da Test işlemlerini sürdürüyor.