Coachfaces Hakkında

coachfaces

İçerisinde bir teknik adamın ihtiyaç duyduğu her şeyi barındıran komple bir çözümdür.

Web Tabanlı

Bilgisayar, tablet ya da telefon; yanınızda hangi cihaz olursa olsun bağlanın ve işinizi tamamlayın. Cihazdan bağımsız olması büyük avantaj sağlar. Bilgisayarınıza bir yazılım yüklemeniz gerekmez. Windows, Mac, Linux yada bir başka işletim sistemi farketmez, web tarayıcı oması yeterlidir.

Drill Tasarımı

Drillerinizi tasarlayabilir, kendi drill bankanızı oluşturabilirsiniz. Yaptığınız drilleri diğer antrenör arkadaşlarınızla paylaşabilir, drill alış verisi yapabilirsiniz. Her güncellemede yeni nesneler, oyuncu figürleri, saha resimleri eklenmektedir. Kısa zamanda tüm branşlar için yeterli materyal olacaktır.

Kulüp Eklemek

Dilediğiniz kadar kulüp ekleyebilirsiniz. Kulüler için fotoğraf galerisi ve video galerisi oluşturabilirsiniz. Kulüp için oyuncu kartarı ve çalışma takvimi oluşturabilirsiniz.

Takvim

Kulüp içi takvim üzerinde antrenman, toplantı ve kamp gibi aktiviteler açabilirsiniz. Sisteme giriş yapan oyuncu da bu aktiviteleri takvim üzerinden görür.

Oyucu Kartları

Kulüpler için istenildiği kadar oyuncu kartı açabilirsiniz. Oyuncu fotoğrafından, sakatlık bilgilerine, emar görüntülerinden ısısal fotoğraflarına, kan testi sonuçlarına kadar çok detaylı bilgileri kaydedebilirsiniz.

Anketler

Anket tasarlayabilir, bunu diğer antrenörlerin yada oyuncularınızın görüşüne açabilirsiniz.

Müsabaka Analizi

Belkide en detaylı olan bölümdür. Hem klip analiz hem de bireysel analiz yapabilirsiniz. Yaptığınız analiz sonuçlarından filtreleyerek izleme linkleri oluşturabilirsiniz.
Cep telefonundan sisteme giriş yapan oyuncu kendisi için yapılmış analiz sonuçlarını izleyebilir.

Ve Dahası...

Bunların dışında da bir çok özellik içeren coachfaces sistemi her geçen gün yeni özellikler ile teknik adamların hayatını kolaylaştırmaktadır.

www.coachfaces.com

arrow